Opublikowano Dodaj komentarz

5 pomysłów na prezent dla mamy

PREZENT DLA MAMY

5 pomysłów na prezent dla mamy

Mama to osoba, która jest z nami od zawsze. Troszczy się o nas i zmienia każdą chwilę w magiczne przeżycie. Mama znaczy dla nas więcej niż wszystko, dlatego chcemy podarować jej to co najlepsze.

Dzień Mamy już za kilka dni więc to najwyższy, aby wybrać najlepszy prezent dla mamy z okazji jej święta.

Oryginalny prezent na Dzień Mamy to taki, który płynie prosto z serca i jest dobrany specjalnie dla niej.

Najlepsze prezenty dla mamy!

Poniżej zamieściliśmy listę, dzięki której zainspirujesz się do podarowania swojej mamie najlepszego podarunku!

PREZENT DLA MAMY

Zestaw prezentowy dla mamy

1. Dla mamy kochającej podróże

Z każdej podróży – nieważne jak dalekiej – wracamy z zapamiętanymi smakami i zapachami, które chcemy przezywać jeszcze długo po powrocie. Dzięki nim przywołujemy wspomnienia i przenosimy się nawet w najdalsze zakątki Świata.
Jeśli Twoja mama kocha podróże lub marzy o dalekiej wyprawie, podaruj jej kosmetyki przenoszące zapachem na WAKACJE NA BALI.

2. Dla mamy kochającej zabiegi SPA

Każda mama potrzebuje chwili przyjemności – jej skóra również. Podaruj jej odpoczynek po intensywnych wysiłkach, które podejmuje każdego dnia. Niech przekraczając próg łazienki, wkroczy w głosi stan relaksujących zabiegów.

Zestaw do masażu twarzy Hagi SMART został stworzony, aby zmienić łazienkę w domowe SPA i zapewnić chwilę prawdziwego relaksu!

3. Dla mamy kochającej celebrować każdy moment

Zestaw do ciała MOMENTY jest pełen cennych olejów pielęgnacyjnych, które troszczą się o skórę. Krem i olejek zawierając składniki pochodzące z bursztynu i baobabu. Otulają ciało oraz pozwolą odpocząć mamie po całym dniu. Ich głęboki zapach roztoczy wokół mamy aurę spokoju, w której będzie mogła celebrować chwilę sama ze sobą.  

Upominki dla mamy

Prezent dla mamy nie musi być duży, może być miłym dodatkiem do spotkania z nią.

4. Świeczka sojowa

Każdy z nas lubi otaczać się zapachami. W lecie wybieramy lekkie, świeże oraz słodkie zapachy, które dobrze znamy z łąk, sadów czy przygotowań domowych wypieków. Świeczki sojowe przeniosą mamę wprost w wymarzone miejsce. Najpopularniejszymi kompozycjami są WAKACJE NA BALI, LA PLAYA, SŁODKA WANILIA.

5. Kąpiel Kleopatry

Kleopatra słynęła ze swoich długich kąpieli, którymi rozpuszczała swoje ciało. Jej skóry było po nich miękka i nawilżona. Królowa zapewniała skórze odżywienie i wzmocnienie mieszając kozie mleko, olejki oraz maseł. Taka mikstura jest pełna protein, witamin oraz cennych tłuszczów.

Podaruj swojej mamie ucztę dla ciała wybierając puder do kąpieli z kozim mlekiem.

Spotkajmy się, na naszych kontach w mediach społecznościowych Facebook i Instagram.