ŚWIECA SOJOWA – SŁODKA WANILIA

Chcesz przywołać słodycz i beztroski czas dzieciństwa? Uwolnij magiczny zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z lawendy, wanilii i cytryny. Starannie dobrane olejki eteryczne wyciszają, uspokajają, przywracają jasność umysłu i przywracają radość.

Wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina. Nie emituje toksyn. Każdorazowo należy roztopić całą powierzchnię świecy w celu uniknięcia efektu “tunelu”. Przed kolejnym zapaleniem proszę przyciąć zwęgloną część knota, by uniknąć okopcenia.

Czas palenia ok. 75h

Waga: 230 g
5.00 z 3 opinii

69 

11 w magazynie

Produkt wegański

Wybrane dla Ciebie

Składniki

Olejek cytrynowy

Uzyskiwany jest z wyciskania skórki owoców cytryny. Większość produkcji tego olejku pochodzi z Ameryki Południowej, głównie z Argentyny. Pachnie lekkim, ciepłym świeżym zapachem. Składnik owocowych kompozycji zarówno damskich, jak i męskich perfum. Działa przeciw przebarwieniom i opryszczce. Polecany do poprawy nastroju i orzeźwienia.

Olejek lawendowy

Otrzymywany jest przez destylację z parą wodną kwitnącego ziela lawendy odmiany officinalis (znane są jeszcze 2 odmiany dające inne olejki: spikowy i lawandynowy). Największe uprawy lawendy odbywają się we Francji i Bułgarii, ale lawendę uprawia się również na Półwyspie Bałkańskim, Mołdawii i Gruzji. Olejek ma świeży, kwiatowo-ziołowy zapach z delikatną nutą owocowo-drzewną. To jeden z najbardziej popularnych składników kompozycji zapachowych. Ma właściwości odświeżające powietrze i odstraszające mole. Działanie terapeutyczne olejku lawendowego opisał i doświadczył twórca pojęcia aromaterapii - francuski chemik Maurice Rene Gatefosse, który przez przypadek odkrył skuteczność gojenia na własnej, poparzonej w trakcie pracy laboratoryjnej skórze. Dodatkowy atut tego olejku to działanie uspokajające. Jest pomocny przy depresji, lękach i bezsenności. Stosowany jest także i polecany przy trądziku, oparzeniach, bliznach i rozstępach.

Zobacz wszystkie składniki

Wosk sojowy, olejek z lawendy, cytryny i wanilii.

Komentarze

5.00 z 3 opinii

Roksana

Hagi to piękna maufaktura, która tworzy wiele cudownych naturalnych produktów, które pokochała moja skóra, ale i nie tylko ona- bo spotkać tu można wiele zapachów, które koją zmysły jak np świeca słodka wanilia.

Ewa

Świece swoim blaskiem i zapachem umilą niejeden długi wieczór

pjm87

Cudownie umila mi wakacyjne ciepłe wieczory i sesje jogi. Mimo, że to letnia kompozycja zapachowa, to uwielbiam zapalać ją w różnych porach roku. Wanilia, lawenda, cytryna ...<3. Zajrzałam do sklepu, aby zakupić drugą świecę, po ponad dwóch latach korzystania z poprzedniej.

Napisz pierwszą opinię o “ŚWIECA SOJOWA – SŁODKA WANILIA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.