Opublikowano Dodaj komentarz

Hagi Phases z międzynarodową nagrodą!

Co to są targi Eco Life Scandinavia?

Eco Life Scandinavia i Nordic Organic Food Fair to największe targi B2B skupiające producentów naturalnych i organicznych kosmetyków, żywności i produktów wpisujących się w tzw. zrównoważony styl życia. W tym roku wydarzenie odbyło się w MalmöMässan w Szwecji w dniach 16-17 listopada 2022 r i skupiło ponad 500 wystawców i tysiące odwiedzających. Targi Eco Life Scandinavia to międzynarodowa platforma wymiany doświadczeń, inspiracji i kontaktów biznesowych, dla przedsiębiorców z branży natural & organic.

Więcej o targach tutaj: https://www.ecolifeshow.com/

Uprzejmie i z ogromną ekscytacją donosimy, że nasza linia Hagi Phases otrzymała główną nagrodę dla najbardziej innowacyjnego produktu w kategorii pielęgnacja skóry na tegorocznych, międzynarodowych targach Eco Life Scandinavia w Szwecji: https://www.ecolifeshow.com/

To ogromne wyróżnienie dla Hagi, ponieważ rynek skandynawski uchodzi za jeden z najbardziej wymagających, jeśli chodzi o sprzedaż kosmetyków naturalnych i poziom świadomości konsumentów, a targi Eco Life Scandinavia, to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branżowe w regionie.

Dodatkowo Hagi Phases znalazło się w tzw. „Editor’s Choice” – czyli wśród rekomendowanych przez redaktorki pism branżowych, m.in. Daisy Beauty, produktów i trendów Natural Beauty. Prezentacja wyróżnionych kosmetyków, w tym całej koncepcji cykloczułej pielęgnacji Phases, odbyłą się w drugim dniu targów.

fot: materiały prasowe eco life Scandinavia 2021