Showing all 9 results

Naturalne świece zapachowe sojowe - Hagi Cosmetics

Naturalne, zapachowe świece sojowe w słoikach - aromatyczne odprężenie

Nasze świece zapachowe oparte są na wosku sojowym oraz naturalnych olejkach eterycznych. Z uwagi na niską temperaturę topnienia naturalne świece zapachowe wykazują wydłużony czas palenia oraz nie emitują toksyn takich jak świece parafinowe. Kompozycje zapachowe są autorskie, co zwiększa wyjątkowość zapachów i wyróżnia świece z tych dostępnych na rynku. Proponujemy dziesięć wyjątkowych mieszanek, które zapewnią aromatyczną przyjemność w łazience, sypialni, biurze i wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę.

Jak stworzyć nastrój w mieszkaniu z pomocą świec zapachowych?

My home is my castle, mówi stare angielskie przysłowie. Trudno się z nim nie zgodzić. Każdy z nas marzy o przytulnym, bezpiecznym i komfortowym miejscu, do którego chce się wracać po ciężkim dniu w pracy. Jak zadbać o nastrój w mieszkaniu i stworzyć przyjemny klimat? Wystarczy zaopatrzyć się w kilka gadżetów:

  • Tekstylia - poduszki, koce i kapy. Wybierzmy kolory, które lubimy i bawmy się teksturami i wzorami. Zgodnie z powszechnie znanymi zasadami home stagingu, postawmy na trzy kolory bazowe i wokół nich twórzmy kolorową przestrzeń. Aby stworzyć przyjemny klimat wybierzmy ciepłe stonowane kolory szarości, zieleni i brązu
  • Świece zapachowe naturalne. Nic tak nie działa na naszą wyobraźnię jak zapach. Przywołuję wspomnienia, koi zmysły, wprowadza w błogi nastrój. Świeca zapachowa w szkle to także piękny element wystroju wnętrz, działa na nasz zmysł estetyczny i dodaje prawdziwego charakteru domowym pomieszczeniom
  • Rośliny. Latem najlepsze będą świeże kwiaty, w ciągu roku natomiast warto wyposażyć mieszkanie w kwiaty doniczkowe. Najlepsze będą takie, które oprócz swojej funkcji estetycznej będą działały jak „naturalny oczyszczacz powietrza” jak bluszcz czy paproć

Świeczki zapachowe sojowe czy kadzidełka?

Każdy z nas lubi otaczać się pięknymi zapachami. W lecie możemy zerwać na łące lub kupić świeże kwiaty i przyozdobić nimi mieszkanie, zimą natomiast częściej wybierzemy świeczki zapachowe lub kadzidełka. Te drugie wymagają odpowiedniego naczynia lub specjalnej kadzielniczki, żeby bezpiecznie używać ich w pomieszczeniu, dlatego my rekomendujemy gotowe świece zapachowe w szkle.

Nasze świece zapachowe wykonane są z wosku sojowego uzyskanego z botanicznie wyselekcjowanego oleju sojowego oraz naturalnych olejków eterycznych. Powstały po to, by pomagać osobom prowadzącym szybki tryb życia w zatrzymaniu i odpoczynku. Ich aromaterapeutyczne działanie odpręża, a ciepłe światło sprawia, że od razu czujemy się lepiej.

W ofercie Hagi Cosmetics znajdziemy 10 różnych zapachów świec. Możemy wybrać te sezonowe, jak korzenna pomarańcza, która idealnie pasuje na Święta lub upalne lato, na ciepłe wakacyjne wieczory, albo korzystać, na co dzień z ulubionych zapachów, takich jak słodka wanilia czy tajemnicza lawenda. Wszystkie świece sojowe roztaczają magiczny zapach i wpływają kojąco na nasze zmysły.

Najlepsze świece zapachowe.

Najlepsze świece zapachowe to takie, które powstały na bazie wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych. Takie świece nie emitują toksyn, są bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska.

Przy wyborze świecy warto kierować się zapachem, ponieważ naturalne świece zapachowe mają silne działanie aromaterapeutyczne. Jeśli chcemy pobudzić się do działania i uwolnić siły witalne wybierzmy świece z wosku sojowego z dodatkiem olejków eterycznych z drzewa sandałowego, paczuli, ylang-ylang, bergamotki i limetki.

Jeśli natomiast chcemy ukoić nasze zmysły, najlepsza dla nas będzie świeczka zapachowa z dodatkiem olejków eterycznych z lawendy i bergamotki. Starannie dobrane olejki eteryczne relaksują, niwelują stresy i napięcia, pomagają odzyskać spokój i radość życia.

Przy wyborze świecy warto także kierować się aktualną porą roku. Na zimę najlepszy będzie zapach słodkiej wanilii, korzennej pomarańczy czy zimowego lasu. Latem natomiast chętniej sięgniemy po świecę o egzotycznym zapachu cytrusów jak Wakacje na Bali Hagi Cosmetics z naturalnymi olejkami eterycznymi z trawy cytrynowej, wanilii, grapefruita, szałwii i cedru.

Czy świece sojowe są zdrowe? Zalety wosku sojowego.

Stawiając na świeczki Hagi, wybierasz naturalne, polskie świece zapachowe sojowe, które mają wiele zalet nad tradycyjnymi. W odróżnieniu od wosku parafinowego, palony wosk sojowy zapewnia:

  • wydzielanie aż o 90% mniej dwutlenku węgla,
  • biodegradowalność i bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego,
  • brak rakotwórczych i trujących związków: formaldehydu, toluenu czy benzynu (naturalne świece sojowe nie dymią się, nie wywołując alergii, astmy czy bóli i zawrotów głowy),
  • bezpieczeństwo - wosk sojowy spala się w niższej temperaturze,
  • bardziej autentyczny aromat - do naszych nozdrzy dociera tylko właściwa kompozycja, bez zapachu parafiny,
  • większą wydajność - sojowa świeca pali się zwykle ok. 50% dłużej,
  • łatwą zmywalność z każdej powierzchni.