ŚWIECA SOJOWA – ZIMOWY LAS

Chcesz poczuć nastrój samotnego spaceru w iglastym, żywicznym lesie i rześkie, zimowe powietrze? Uwolnij magiczny zapach, a pomoże Ci w tym naturalne świeca świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z olejku jodłowego, sosnowego, rozmarynowego i grejpfrutowego. Starannie dobrane olejki eteryczne odświeżają umysł, pobudzają do działania, uwalniają siły witalne. Przywracają świadome widzenie rzeczywistości.

Wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina. Nie emituje toksyn. Każdorazowo należy roztopić całą powierzchnię świecy w celu uniknięcia efektu “tunelu”. Przed kolejnym zapaleniem proszę przyciąć zwęgloną część knota, by uniknąć okopcenia.

Czas palenia ok. 75h

 

Waga: 230 g
5.00 z 4 opinii

69 

39 w magazynie

Produkt wegański

Wybrane dla Ciebie

Składniki

Olejek jodłowy

Pachnie pięknie ciepłym lasem i żywicą. Otrzymywany jest przez destylację z parą wodną igieł i gałązek występującej w Europie, Azji i Ameryce jodły białej. Bardzo pomocny przy infekcjach górnych dróg oddechowych, menopauzie, ociężałości umysłowej. Działa tonizująco - pobudzająco, likwiduje nieprzyjemne zapachy. Jest częstym komponentem męskich perfum.

Olejek rozmarynowy

Jego zapach uznawany jest za wzorzec zapachu ziołowego w perfumiarstwie. W aromaterapii stosowany jako pobudzający afrodyzjak i antydepresant. Skutecznie likwiduje zmęczenie psychiczne, fizyczne oraz poprawia pamięć. Silny antyutleniacz. Ze względu na oddziaływanie na psychikę nie należy stosować go u dzieci. Otrzymywany jest przez destylację z parą wodną ściętych po kwitnieniu liści i gałązek krzewinki rozmarynu uprawianego w Hiszpanii, Francji, krajach śródziemnomorskich i Japonii.

Olejek sosnowy

Stosowany w świecach i kominkach zapachowych przywołuje nastrój świąt i choinki z lasu. Charakteryzuje się świeżym zapachem igliwia i kamfory. Pozyskuje się go w procesie destylacji z parą wodną igieł i gałązek sosny zwyczajnej rosnącej w północnej Europie. Popularny jako składnik syropów przeciwkaszlowych i innych preparatach farmaceutycznych. W aromaterapii bardzo przydatny w okresach infekcji bakteryjnych z objawami kaszlu i bólach mięśniowych. Znakomicie aromatyzuje powietrze w restauracjach niwelując kuchenne zapachy.

Zobacz wszystkie składniki

Wosk sojowy, olejek z jodły, sosny, rozmarynu i grejpfruta.

Komentarze

5.00 z 4 opinii

Anna

Przepiękny zapach , który otula lasem cały dom. Polecam

Agata

Produkty Hagi to czyste dobro otaczających nas roślin zamknięte w pięknych opakowaniach. Nienaganne składy, bogate konsystencje. To nie tylko kosmetyki, ale również cudownie pachnące świece! Polecam każdemu. :)

Monika

Ja jestem uzależniona od zapachów hagi- mam wszystkie ich świeczki

NecroLioness

Zapach świecy przenosi w sam środek zimowego lasu iglastego - jej świeży, a zarazem nastrojowy aromat przynosi na myśl jodły otulone warstwą delikatnego śnieżnego puchu skrzącego się nocą w świetle gwiazd i księżyca. Jestem jej totalną fanką! :)

Napisz pierwszą opinię o „ŚWIECA SOJOWA – ZIMOWY LAS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.