Smart

Art of being

Smart

Kosmetyki do twarzy Hagi SMART  to linia łącząca siłę nauki z mocą natury.

Kosmetyki możesz wykorzystać do codziennej pielęgnacji (kremy i sera) oraz rytuałów skin wellness (esencje i olejki).

Produkty opierają się na witaminach w stężeniach, które wspomagają naturalne mechanizmy pracy skóry. Znajdziesz w nich skuteczne połączenie witamin, hydrolatów oraz ekstraktów i olejów pochodzenia roślinnego, które współgrają ze składnikami funkcyjnymi.

W Hagi wierzymy, że to TY jesteś ekspertką od swojej skóry, dlatego przedstawiamy Ci aż 4 linie kosmetyków (A, B, C, D), z których możesz wybrać odpowiedni do potrzeb swojej skóry i stylu życia. Pierwsza literka linii nakieruje Cię na główny składnik kosmetyku.

Kosmetyki do twarzy Hagi SMART to także zachęta do sprytnego łączenia produktów i sprawdzania, która konfiguracja najlepiej służy Twojej skórze. Pod każdym opisem produktu znajdziesz podpowiedzi jak stosować i łączyć różne linie SMART.

Odkryj prawdziwą sztukę pielęgnacji i baw się razem z Hagi SMART!

Smart

Poznaj prostą pielęgnację

jak WITAMINA A, czyli retinol. Ten składnik opóźnia oznaki starzenia skóry i znakomicie sprawdza się jako skuteczne działanie odmładzające.
Wybierz linię SMART A, jeśli chcesz zminimalizować oznaki starzenia skóry lub gdy szukasz produktu do prewencyjnej kuracji anti-aging.
jak WTIAMINA B3, czyli niacynamid. Ten składnik reguluje poziom wydzielania sebum oraz rozjaśnia przebarwienia po trądziku i nadmiernej ekspozycji skóry na słońce.
Wybierz linię SMART B, jeśli potrzebujesz wsparcia pracy skóry problematycznej, trądzikowej i przetłuszczającej się.
jak WITAMINA C, inaczej zwana witaminą cud. Ten składnik jest silnym antyoksydantem, który chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo, rozświetla skórę tworząc efekt „glow”.
Wybierz linię SMART C, jeśli Twoja skóra wydaje się być szara i zmęczona lub chcesz ujednolicić kolor.
jak D-PANTENOL, czyli „naturalny kompres“. To składnik o silnym działaniu kojącym i łagodzącym wszelkie podrażnienia oraz uszkodzenia płaszcza hydro-lipidowego, czyli naszej naturalnej tarczy ochronnej.
Wybierz linię SMART D, jeśli Twoja skóra jest sucha, wymagająca, ze skłonnościami do podrażnień.

Face yoga

Kosmetyki do twarzy Hagi SMART FACE YOGA zostały stworzone do domowych rytuałów pielęgnacyjnych. W skład tej linii wchodzą nawilżające esencje tonizujące oparte na hydrolatach oraz odżywcze olejki do twarzy.

Pamiętaj, żeby zawsze stosować olejek na wilgotną skórę, aby nie zaburzyć jej równowagi hydro-lipidowej i tym samym nie doprowadzić do przesuszenia skóry.

Wybierz swoją ulubioną esencję oraz olejek z linii A, B lub C i wykonaj własnoręcznie masaż twarzy FACE YOGA.

Jak wykonać masaż twarzy?

Spryskaj obficie skórę twarzy jedną z esencji-toników Hagi SMART, a następnie rozgrzej w dłoniach, wybrany przez siebie olejek do masażu. Ruchy widoczne na gifie po prawej stronie i opisane poniżej wykonaj po 5 razy w 3 seriach.Masaż wykonuj, kiedy tylko masz na niego ochotę, jednak, aby uzyskać najlepsze efekty pamiętaj o systematyczności (2 razy w tygodniu).

Krok 1: Przyciśnij opuszki palców na środku czoła i poprowadź palce ruchem od wewnątrz do zewnątrz. Pamiętaj, aby kierować ruch „ku górze”.

Krok 2: Zrób z palców wskazujących „haczyk”. Palcem suń od kącika ust, przez bruzdę wargowo-nosową, ku nozdrzy i brwiom.

Krok 3: Oprzyj palec środkowy oraz wskazujący przy zewnętrznej stronie oczu, a następnie suń palcem serdecznym od wewnątrz do zewnątrz do kości oczodołowej.

Pamiętaj, aby wykonywać ruchy z przyjemnym naciskiem. Jeśli olejek wchłonie się podczas masażu, możesz dodać go więcej.

A jak ADAPTOGENY. Składniki pochodzenia naturalnego, które wspierają skórę w dostosowaniu się do czynników zewnętrznych takich jak smog czy nagła zmiana temperatur.
Wybierz esencję-tonik do twarzy oraz olejek do masażu Hagi SMART A, jeśli na co dzień masz styczność z zanieczyszczonym powietrzem, które negatywnie wpływa na funkcjonowanie Twojej skóry.
B jak BISABOLOL. To składnik pochodzący z łagodnego rumianku. Jego używanie zapewnia działanie kojące, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne oraz przyśpieszające gojenie.
Wybierz esencję-tonik do twarzy oraz olejek do masażu Hagi SMART B, jeśli Twoja skóra ma skłonności do podrażnień i bolesnych wykwitów, które negatywnie wpływają na komfort funkcjonowania.
C jak CERAMIDY. Ten składnik można porównać do cegiełek, które wzmacniają i odbudowują uszkodzony płaszcz hydro-lipidowy skóry.
Wybierz esencję-tonik do twarzy oraz olejek do masażu Hagi SMART C, jeśli Twoja skóra potrzebuje ochrony oraz wzmocnienia naturalnej tarczy i/lub przywrócenia jej wewnętrznego blasku.

Bądź Smart, kupuj w zestawie

Zastanawiasz się jak działają kosmetyki do twarzy Hagi SMART lub chcesz sprawić komuś  prezent? Wybierz jeden ze skomponowanych zestawów, w których znajdziesz mniejsze pojemności wyjątkowych formuł. W zestawie  SMART C znajdziesz przywracającą blask skórze esencję-tonik oraz olejek do masażu twarzy. Duet w zestawie SMART D to serum i krem, które zaspokoją najważniejszą potrzebę skóry czyli nawilżenie.

#artofbeingSMART