Opublikowano

Śliwka Davidsona – naturalna moc słodkiego owocu w kosmetykach!

śliwka davidsona w kosmetykach - odkryj jej moc w kosmetykach Hagi

Śliwka Davidsona w kosmetykach- naturalna moc słodkiego owocu w linii Na Śliwki

Od dawna wiemy, jak niezwykłą moc mają naturalne składniki, także te, które wykorzystujemy przy tworzeniu kosmetyków. Naturalne oleje, wyciągi z roślin i ziół są bezpieczniejsze dla skóry i organizmu, lecz mają też w sobie całe mnóstwo substancji aktywnych, które po prostu świetnie działają i spełniają swoje zadanie. Uwielbiamy czerpać z natury, tym bardziej, gdy oferuje nam tak wiele. Poznaj australijski składnik – śliwka Davidsona w kosmetykach.

Niezwykłe właściwości śliwki Davidsona

Śliwka Davidsona to soczysty owoc, podobny do tego, który dobrze znamy, jednak jest od niego większy, a jego miąższ charakteryzuje się intensywnym różowo-czerwonym kolorem. Pochodzi z Australii i uznaje się ją tam za jeden z najbardziej odżywczych owoców. 

Badania naukowe potwierdzają, że ekstrakt ze śliwki Davidsona jest bogaty w całą gamę fitozwiązków, czyli roślinnych substancji aktywnych. Zawiera ona kwas galusowy i elagowykwercetynęcukry oraz aminokwasy. Dwa pierwsze, a szczególnie kwas galusowy, wykazują działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne i ujędrniające  dla skóry. Śliwka Davidsona zyskuje miano kolejnego superfood wykorzystywanego w kosmetykach. Co jeszcze ją wyróżnia? Substancje zawarte w naszej śliwce wspierają elastyczność i nadają skórze blasku, a także pomagają w regeneracji skóry problematycznej i tej z widocznymi oznakami starzenia. Podsumowując, śliwka Davidsona w kosmetykach wykazuje działanie:

  • rozjaśniające skórę,
  • chroniące przed negatywnym wpływem fotostarzeniem,
  • redukuje zaczerwienienia,
  • wspiera produkcję kolagenu i elastyny,
  • poprawia elastyczność skóry.

Śliwka Davidsona dla ciała

Tworząc naturalne kosmetyki Hagi, czerpiemy z natury i z jej dobroczynnego, aktywnego działania. Dlatego śliwka Davidsona to główna bohaterka naszej nowej linii Na śliwki

Znajdziesz w niej trio do codziennej, lecz wyjątkowej pielęgnacji: łagodzący żel do ciałanaturalny krem oraz ujędrniający balsam do ciała. Wszystkie trzy produkty oparliśmy o wspomnianą śliwkę. Dodatkowo jest w nich jeszcze miód, który świetnie nawilża, regeneruje, ale i podbija działanie owocu. Ten duet zadziała jak odżywcza bomba, a skóra zyska nowy blask i zdrowy wygląd. 

Nasze naturalne kosmetyki do ciała bogate są również w olej ze słodkich migdałów oraz z pestek śliwek i morelihumektanty: glicerynę, pantenol, sok z aloesu, inulinę – prebiotyk z korzenia cykorii, skwalankwas hialuronowy

Poznaj skuteczne działanie kosmetyków Na Śliwki

🙎🏽‍♀️🙍🏻‍♀️ Czy wiesz, że…. nasz balsam “Na Śliwki” testowało 20 osób*, które już po 1. użyciu przyznało, że jego formuła koi i łagodzi podrażnienie oraz nadaje skórze promienny wygląd. Natomiast po 1. tygodniu regularnego stosowania 100% badanych zauważyło poprawę elastyczności i ujędrnienie oraz wygładzenie skóry.

Już teraz możesz rozkoszować się słodkim zapachem śliwki i miodu oraz cieszyć się ich aktywnym działaniem na każdym etapie swojej codziennej pielęgnacji!

*Wyniki potwierdzone badaniami aplikacyjno-użytkownymi balsamu do ciała Na Śliwki przez 20 probantów.

śliwka davidsona w kosmetykach - odkryj jej moc w kosmetykach Hagi

Spotkajmy się, na naszych kontach w mediach społecznościowych FacebookInstagram oraz TikTok.