Opublikowano Dodaj komentarz

Świadoma pielęgnacja intymna

świadoma pielęgnacja intymna blog Hagi

Świadoma pielęgnacja intymna

Z czym kojarzy Ci się świadome dbanie o siebie?

Założymy się, że wysoko w odpowiedziach byłoby regularne używanie balsamu do ciała, odpowiedniego kremu, peelingu do twarzy, może masaż na sucho… I to wszystko prawda, zresztą każda z nas ma swoje własne, niekoniecznie te same sposoby na pielęgnację.

A świadoma pielęgnacja intymna? Czy kojarzy się Ci z dbaniem o swoje czułe miejsca oraz rozwojem inteligencji seksualnej? A może z regularną wizytą u ginekologa?

Okolice intymne to najczulsze miejsca Twojego ciała i one również zasługują na miłość oraz troskę! Dbanie o nie to nie wstyd, a odpowiednia pielęgnacja i odpowiadanie na potrzeby Twojego ciała może dać wiele przyjemności oraz wzmocnić samomilość. Może się też okazać, że świadoma pielęgnacja intymna pomoże Ci poznać siebie i swoje ciało lepiej.

Dbaj o swoje miejscach intymne!
Higiena przede wszystkim

Pytanie: Czy używanie osobnego kosmetyku intymnego do mycia takiego jak płyn do higieny intymnej jest konieczne?

Odpowiedź: Mycie miejsc intymnych tym samym płynem co ciało jest okej, o ile kosmetyk ten nie będzie podrażniał i nie wysuszał. Pomyśl jednak, jak zareaguje Twoja skóra, gdy zafundujesz jej delikatnie myjący płyn do higieny intymnej, o łagodzących właściwościach. Żel do higieny intymnej HAGI zawiera między innymi łagodzące i odświeżające ekstrakty z lnu oraz bawełny, a jego formuła zbogacona o kwas mlekowy zatroszczy się o naturalne pH. Może się okazać, że poranki lub wieczory pod prysznicem będą dla Ciebie przyjemnym doznaniem pielęgnacyjnym, a Twoje czułe miejsca będą Ci za to wdzięczne. Nie ma nic lepszego, niż uczucie świeżości, nawilżenia i zaopiekowania.

Zaopiekuj się mną!

Pytanie: Czasami moje okolice intymne są podrażnione i wołają S.O.S. Jak mogę sobie pomóc?

Odpowiedź: Tak jak skóra na brzuchu czy na nogach daje Ci znać, że potrzebuje nawilżenia czy regeneracji, tak miejsca intymne również potrafią upominać się o dodatkową pomoc. Skóra wokół okolic intymnych jest delikatna, wrażliwa. Łatwo o otarcia i suchości, szczególnie po wysiłku fizycznym, po stosunku albo po goleniu. Zawsze wtedy, gdy potrzebujesz ratunku… przychodzi z pomocą naturalny olejek intymny HAGI. Jego formuła została stworzona, aby koić i łagodzić podrażnienia oraz zapobiegać czerwonym krostkom po depilacji lub goleniu.

Pssss…Olejek intymny stosuj również do przyjemności: masaż intymny przeniesie Cię w nowy wymiar obcowania ze swoim ciałem lub z partnerem/partnerką.

Niezapomniane chwile uniesień

Masz ochotę na większą dawkę przyjemności podczas zbliżeń we dwoje albo solo? Sięgnij po sprawdzony nawilżający żel intymny HAGI i baw się tak, jak tego potrzebujesz, z lekkością i radością!

Selflove

Dbanie o swoje ciało i swoje potrzeby to dawanie sobie miłości. Chcemy, aby rozmowa o intymności, kobiecości i bliskości ze sobą stała się dla każdej z nas czymś naturalnym i miłym, bez uczucia zakłopotania.

Zastanów się, czym teraz jest dla Ciebie świadoma pielęgnacja intymna. Weź sprawy w swoje ręce i daj czułość swojemu ciału, dbając o jego wszystkie potrzeby.

Spotkajmy się, na naszych kontach w mediach społecznościowych FacebookInstagram oraz TikTok.