ZESTAW DO CYKLOCZUŁEJ PIELĘGNACJI HAGI PHASES

Zainspirowane różnicami pojawiającymi się na skórze pod wpływem zmiennych poziomów hormonów w cyklu, stworzyłyśmy Hagi Phases – trzy wyspecjalizowane formuły odpowiadające na unikalne potrzeby cery w fazie menstruacyjnej, folikularnej i lutealnej. Phases to nasze zaproszenie do uważności i troskliwej pielęgnacji w rytmie cyklu.

Zadbaj o siebie w ciągu całego cyklu menstruacyjnego. Phases to trzy wyspecjalizowane formuły odpowiadające na unikalne potrzeby cery w fazie menstruacyjnej, folikularnej i lutealnej.

  • Krem Phases 1 łagodzi i intensywnie nawilża.
  • Krem Phases 2 ma działanie odżywiające, wspiera naturalne procesy odnowy skóry i utrzymuje jej dobrostan.
  • Krem Phases 3 reguluje sebum i chroni skórę przed promieniami UV.

W związku z możliwym dyskomfortem w aplikacji produktu Phases 3 (docierają do nas informacje o blokującej się pompce), proponujemy zniżkę – 15% na cały zestaw aż do wyczerpania partii.

5.00 z 2 opinii

299  254,15 

Komentarze

5.00 z 2 opinii

Weronika

Hagi linią Phases po prostu skradło moje serce. Przecież to oczywiste - moja skóra zmienia się w cyklu. A jednak ta prawda leżała gdzieś pod powierzchnią, bo marki wstydzą się menstruacji i nie są gotowe na odważne kroki. Brawo Hagi! Moim ulubieńcem jest nr.2 - co chyba nie dziwi, skoro to właśnie w środku cyklu cera prezentuje się najkorzystniej. Z Trójką musiałam się polubić. Z początku przeszkadzał mi efekt bielenia, jednak co miesiąc borykam się z trądzikiem przed miesiączką i przekonała mnie skuteczność - ten krem naprawdę wycisza zmiany. Ja stosuję go na noc, a rano punktowo. Wszystkie 3 są wydajne i zamknięte w najbardziej higienicznym opakowaniu typu airless. Lubię eksperymentować, ale coś czuję, że Phases na dłużej zagości na mojej półce i po cichu liczę na kolejne produkty z linii.

Natalia

wow! jestem pod wielkim wrażeniem efektu po stosowaniu tego kremu! lekki ja chmurka, wcale nie czuć go na skórze a bardzo solidnie nawilża skórę. ekstra, to na pewno mój faworyt jeśli chodzi o nawilżenie. no i ten zapach <3

Napisz pierwszą opinię o “ZESTAW DO CYKLOCZUŁEJ PIELĘGNACJI HAGI PHASES”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *