ŚWIECA SOJOWA – ODKRYTE PRAGNIENIA

Chcesz poczuć mieszankę afrodyzjaków oplatających zmysłowym aromatem? Uwolnij zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z ylang ylang, petitgrain i czarnego pieprzu. Starannie dobrane olejki eteryczne uwiodą i pobudzą zmysły tworząc nastrój pełen namiętności.

Wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina. Nie emituje toksyn. Każdorazowo należy roztopić całą powierzchnię świecy w celu uniknięcia efektu “tunelu”. Przed kolejnym zapaleniem proszę przyciąć zwęgloną część knota, by uniknąć okopcenia.

Czas palenia ok. 75h

 

89 

43 w magazynie

Produkt wegański

Wybrane dla Ciebie

Składniki

Olejek petitgrain

Otrzymywany jest przez destylację z parą wodną liści drzewa pomarańczy gorzkiej. Jego kwiatowo-drzewny i słodki zapach stanowiący często nutę górną w perfumach. W aromaterapii stosowany jako środek poprawiający nastrój i lekko pobudzający. Działa odświeżająco i poprawia kondycję zdrowotną.

Olejek pieprzowy

Afrodyzjak. Posiada drzewno - korzenny zapach i jest wykorzystywany w perfumiarstwie i aromaterapii. Działa pobudzająco w stanach depresji, apatii, braku apetytu i przeziębieniach.

Olejek ylang-ylang

Pozyskiwany jest z kwiatostanów drzewa o pięknej nazwie jagodlin wonny rosnącego na Madagaskarze, Komorach, Filipinach. Znany w Indonezji jako kwiat nocy poślubnej i nazywany również kwiatem kwiatów. Z powodu pięknego, egzotycznego i słodkiego zapachu stał się składnikiem wielu znanych damskich perfum, w tym klasyka Chanel No 5. W wielu krajach jest przede wszystkim zanany jako afrodyzjak, ale należy również wiedzieć o jego niezwykłych właściwościach aromaterapeutycznych: relaksacyjnych i uspokajających.

Zobacz wszystkie składniki

wosk sojowy, olejek z ylang ylang, petigrain i czarnego pieprzu

Komentarze

Napisz pierwszą opinię o „ŚWIECA SOJOWA – ODKRYTE PRAGNIENIA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.